Biz Kimiz

2008 yılından bu yana eğitim sektörü, özellikle de özel ders  sektöründe olan danışmanlık büromuz hiçbir zaman eğitim sektörünü bir ticaret olarak görmemiş ve kesinlikle eğitimin ticaretini yapmamıştır. Eğitimde öğrenci, veli ve öğretmenin faydasına olan yenilikleri takip etmiş ve her zaman daha iyisini yapmaya, daha başarılı sonuçlar çıkarmaya ve her zaman kendini bu alanda yenilemeye çalışarak olabilecek en uygun rakamlarla en iddialı öğretmenlerle çalışmayı kendine düstur edinmiştir.

Bu işe koyulma amacımız eğitimin tamamen bireyselleştirilmesi gerektiğini, öğrenmenin her bireyde farklı gerçekleştiğini düşünerek profesyonel anlamda eğitimde bireysel özel ders hizmetleri sunmaya başladık. Biz inanan herkesin BAŞARACAĞINA inandık ve bu inancı öğrenci ve velilerimize de aktararak bir çok büyük başarılara imza attık. Bu iddialarımızın haklı çıkması ve bireysel çalışmalarla elde edilen başarılar bizi daha da motive etti.

Bazı öğrencilerimizin Türkiye Dereceleri yapmalarını, bazı öğrencilerimizin ise eskiye göre büyük sıçramalar yapmalarını başarı saydık. Ama şuna inandık ve deneyimde bulunduk; “ÇALIŞAN ve BAŞARACAĞINA İNANAN her öğrenci mutlaka BAŞARIYI YAKALAR.”

Eğer Sizde Başarmak İstiyorsanız Bizimle Tanışmanız gerektiğini Düşünüyoruz…